NB I ifi: vereség Tatabányán

Hétközi mérkőzést játszott a Buday Dániel vezette NB I-es ifjúsági csapatunk is, szerdán a Grundfos Tatabánya KC otthonában léptek pályára a fiúk.

Grundfos Tatabánya KC – Orosházi FKSE-LINAMAR 45-28 (23-10)

NB I-es férfi ifjúsági kézilabda-mérkőzés, Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok, 50 néző. Vezette: Gyalog E., Juhászné Tuifel A. OFKSE: Udvari, Wagner, Holló Á., Laczi, Szilágyi 4, Ravasz, Bánfi, Bella 1, Roosz-Suba 2, Nagy A. 10, Zalai 2, Simon 5, Holló A. 4. Edző: Buday Dániel.

A mérkőzés hazai fölényt hozott: az első két gólra még érkezett orosházi válasz, majd egy magabiztos szériát produkálva a félidő közepére már 11-3-ra vittek a tatabányaiak. A folytatási is az övéké volt: a félidőben 23-10 állt az eredményjelzőn.

A második játékrész két hazai góllal indult: tartotta biztos előnyét a vendéglátó gárda. A mieinknek zárkózni sem sikerült, fölényes tatabányai siker lett a vége.

Vasárnap lesz ificsapatunk következő találkozója: a Csurgót látják vendégül 16 órától a Táncsics-csarnokban.

Kiemelt szavak: , , .