OSB: 29 gólos orosházi siker

Magabiztos győzelmet arattak a srácok csütörtök délután idegenben. Barna Károly edző szerint nem túlzott a gólarány.

Békéscsabai DKSE – Orosházi FKSE-LINAMAR 11-40 (7-20)

Országos Nyílt Serdülő Bajnokság. OFKSE: Majdán – Kiss Alex 6, Szabó 7, Németh 1, Zvolenszki 10, Szkaliczki 1, Blaskó 4. Csere: Deák 3, Csányi 1, Kurta 1, Andrikó 2, Kollár 1, Kristofóri 1, Kiss Axel 3. Edző: Barna Károly.

Itthon tíz góllal győzték le a Békéscsabát az orosházi srácok, emiatt sejteni lehetett: most vissza akarnak vágni a megyeszékhelyiek. A mieink leginkább a védekezés csiszolásával foglalkoztak a héten, ennek köszönhető a kevés kapott gól.
A mérkőzés 13. percéig jól tartotta magát Vólent János csapata, (5-10). Ekkor történt valami a hazaiakkal, tíz percen keresztül csak mi szereztünk gólt. A második félidőre teljesen szétesett az ellenfél, nálunk a cseresor kapott lehetőséget, és sok szép lerohanás-gólt lőttek. A számszerű eredmény lehetett volna sokkal több is, de nem ez volt az elsődleges elvárás.

Barna Károly: – Jó védekezés, jó kapusteljesítmény, sok lerohanás-gól jellemezte a mérkőzést. Nem túlzott a gólarány, gratulálok a srácaimnak.