NB I ifi: vereség Veszprémben

Nem sikerült hozni a hétközi találkozót, nyolc góllal maradt alul Buday Dániel csapata idegenben.

MKB-MVM Veszprém – Orosházi FKSE-LINAMAR 36-28 (18-14)

NB I-es férfi ifjúsági kézilabda-mérkőzés, Veszprém. Vezette: Andorka, Szakatics. Orosházi FKSE: Wagner, Udvari (kapusok), Nagy A. 4, Holló 4, Almási 1, Roosz-Suba 1, Kovács 2, Zalai 1, Simon 6, Bánfi, Novák 6, Ravasz 2, Szilágyi, Laczi, Kiss, Zvolenszki 1. Edző: Buday Dániel.

November 5-én Veszprémben lépett pályára NB I-es ifjúsági csapatunk. A mérkőzés első részében kiegyenlített volt a küzdelem: a 11. percben 6-6, a 22. percben 13-12 állt az eredményjelzőn. A hazai pályán játszó veszprémiek aztán az első félidő végére négy gólos előnyt gyűjtöttek össze.

A második játékrész elején összekapták magukat a mieink, és zárkóztak. Feljöttek 21-19-re, de ezt követően a hazaiaké volt a pálya. Egy 5-0-ás sorozatot produkálva megléptek, és a jelentős előnyt már nem is engedték ki a kezükből. A találkozó végére megduplázták a félidei különbséget, és végül 36-28-ra nyertek.

Az orosházi fiúk szombaton javíthatnak: 16 órától Balmazújvárosban játszanak.

Kiemelt szavak: , , .