Orosházán jótékonykodott a Pick Szeged kézicsapata

Orosházi FKSE-Linamar — Pick Szeged 33-37 (12-21), Jótékonysági férfi kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 350 néző. V.: Nagy F., Túróczy.

Orosháza: Szabó P. — Balda 2, Dukics 1, Berta 1, Mazics 5, Harsányi 5, Lászlai 4. Cs.: Herjeczki, Pajkó (kapusok), Raffai 1, Morva 5, Kanyó Á. 2, Benmiloud 2, Bali 3, Marics 1, Benák 1. Vezetőedző: Füzesi Ferenc. A Pick Szeged legjobb dobói: Kekezovics 6, Balogh Zs. 6, Pribanics 5, Buday 4, Fekete B. 4, Sulcz 4.

Az első félidő utolsó tíz percében húzott el a Pick. Szünet után a hazaiak jobban játszottak, és felzárkóztak, így szorossá tették a mérkőzést.

A találkozó bevételét az orosházi kórház alapítványán keresztül az egészségügyi intézmény intenzív osztályának ajánlották fel.