BEOL.hu bejegyzései

Nagy szívvel játszott az Orosháza

Orosházi FKSE-LINAMAR – Csurgói KK 32-27 (17-13) K&H liga férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés Orosháza, 350 néző. V.: Bócz, Wiedemann. Orosháza: Szabó L. – Gyene 1 (1), Ferenczi 1, KNEZEVIC 5, Antal 1, Milas 1, Németh L. 3. Cs.: Herjeczki (kapus) 1, … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | Nagy szívvel játszott az Orosháza bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A higgadtabb, jobban koncentráló Dabasé a két pont

Orosházi FKSE-LINAMAR – Dabas KC VSE 23-26 (13-14) K&H liga férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 350 néző. V.: Bacs, Bóna. Orosháza: Herjeczki – GYENE 8 (2), Németh G. 2, Srsen, Milas 4, Markoski 1, Németh L. 2. Cs.: Szabó L. (kapus), Morva 2, … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | A higgadtabb, jobban koncentráló Dabasé a két pont bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Drámai csatában győztünk a Liga Kupában

Ceglédi KKSE — Orosházi FKSE-LINAMAR 26-27 (13-10) Kézilabda Liga Kupa férfi-mérkőzés, Cegléd, 250 néző. V.: Sándor, Szikszay. Orosháza: Herjeczki — Antal 4, Milas 6, Morva 3, Srsen 3, Ferenczi 2, Kiss Axel 4. Cs.: Szabó L., Majdán (kapusok), Mihály 1, … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | Drámai csatában győztünk a Liga Kupában bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Nem nyeretlen már a jól harcoló Orosháza

Orosházi FKSE-LINAMAR – Ceglédi KKSE 22-18 (10-9) K&H liga férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 350 néző. V.: Horváth P., Marton. Orosháza: SZABÓ L. – Pásztor M. 3, Ferenczi, Srsen, Milas 1, Markoski 2, NÉMETH L. 4. Cs.: Knezevic 1, Gyene 3 (3), … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | Nem nyeretlen már a jól harcoló Orosháza bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Szünet után jobb volt a Füred

Balatonfüredi KSE — Orosházi FKSE-LINAMAR 30-21 (14-12) K&H liga férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés, Balatonfüred, 600 néző. V.: B. Pech, Vágvölgyi. Balatonfüred: FAZEKAS 1 — Hornyák 3, Kasparek 4, NÉMETH B. 3, DEBRECZENI 3, Szita 4, BÓKA 4. Cs.: Bősz (kapus), TOPIC … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | Szünet után jobb volt a Füred bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Katasztrofális első félidő után támadt fel az OFKSE

Orosházi FKSE-LINAMAR – Sport36-Komló 24-25 (9-15) K&H liga férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés. Orosháza, 350 néző. V.: Bíró, Kiss O. Orosháza: Herjeczki – Gyene 1 (1), Ferenczi, Knezevic 4 (1), Srsen, Z. RADOJEVIC 8, Németh L. 3. Cs.: SZABÓ L. (kapus), Milas, Antal 3, Németh G. … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | Katasztrofális első félidő után támadt fel az OFKSE bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Reális különbség született

Orosházi FKSE-LINAMAR – Telekom Veszprém 21-40 (13-21) K&H liga férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés. Orosháza, 350 néző. V.: Altmár, Horváth M. Orosháza: Herjeczki — GYENE 5 (2), Németh G., Srsen, Z. Radojevic 2, Morva Z. 2, Németh L. 2. Cs.: Szabó L. (kapus), ANTAL 3, Knezevic 3 … Folytatódik….

Kategória: Hírek | Címke: , | Reális különbség született bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Döntős a orosházi I-es csapat az Üveg-Világ Kupán

Harmadik meccsét is hozta az Orosházi FKSE-LINAMAR I. együttese, és ezzel döntős az Üveg-Világ Kupán.

Kategória: Hírek | Címke: , , | Döntős a orosházi I-es csapat az Üveg-Világ Kupán bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Üveg-Világ Kupa: kettőből kettő

Pénteken az Orosházi FKSE-LINAMAR egyes számú csapata is bemutatkozott az orosházi rendezésű III. Üveg-Világ Kupa nemzetközi férfi kézilabda tornán.

Kategória: Hírek | Címke: , , , | Üveg-Világ Kupa: kettőből kettő bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kikapott a ziccereket hibázó Orosháza

Sok volt az eladott labda a vendégeknél, amiből könnyű gólokat kaptak a vendégek, így a félidőben hat góllal vezetett a házigazda.

Kategória: Hírek | Címke: , , | Kikapott a ziccereket hibázó Orosháza bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva