Továbbjutás az Országos Ifjúsági Kupában

Békéscsabai DKSE – Orosházi FKSE 22-37 (11-20)

Országos Ifjúsági Kupa férfi kézilabda mérkőzés, Békéscsaba 50 néző. Vezette: Kolarovszki, Szabó. Orosházi FKSE: NAGY E., Szabó, Udvari (kapusok), Kónya 2, NAGY A. 5, ZSIGMOND 4, Sándor 5, BOTÁS 7, Zsiga 2, BÁNFI 5, Jancsó 3, Stefán 4. Edzők: Tatai Tamás, Nagy Ferenc.
Kiállítások: 14, ill. 0 perc. Hétméteresek: 4/2, ill. 1/1.

Magabiztos győzelmet aratott az OFKSE ifjúsági csapata a Békéscsaba DKSE vendégeként az Országos Ifjúsági Kupában.

A vendég orosházi csapat már az első percektől kezdve ráerőltette akaratát a hazaiakra. Gyors indításgólok és megfelelő helyzetkihasználás jellemezte az Orosháza játékát, ennek köszönhetően már a félidőben eldőlni látszott a továbbjutás sorsa (11-20).

A második félidőben sem változott a játék képe. Az orosháziak rendre értékesítették helyzeteiket és szépen fokozatosan növelték előnyüket, így a vendégek megérdemelten jutottak a legjobb 8 közé.

Tatai Tamás: – Megfelelő felkészülés volt a csapat egy részének a Pick Szeged elleni hazai bajnoki mérkőzésre.