Együttműködés a Rádió 1-gyel

A magyar nemzeti bajnokságok első- és másodosztályában szereplő Békés megyei sportklubokkal – köztük az Orosházi FKSE-LINAMAR NB I/B-s férfi kézilabdacsapatával – kötött együttműködési megállapodást a békéscsabai Rádió 1.

A hazai mérkőzések beharangozásával, az eredmények folyamatos ismertetésével és a csapatok életébe betekintést nyújtó hétközi és hétvégi interjúk révén kilenc megyei sportegyesületet – a Békéscsabai Röplabda Sportegyesületet, a Békéscsabai Előre Női Kézilabda Sportegyesületet, a Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt-t, a Békéscsaba 1912 Előre SE – Akadémiát, a Békéscsabai Vízilabda Klubot, a Békési Férfi Kézilabda Clubot, a Békési SZSK-t, az Orosházi Női Kézilabda Clubot és az Orosházi Férfi Kézilabda Sportegyesületet – támogat a jövőben a 104.0 Rádió 1.

A Rádió 1 és a megyei sportklubok képviselői közös csoportképen (Fotó: Rádió 1)

– Egyesületünk kiemelt fontosságot tulajdonít a sport és az egészséges életmód népszerűsítésének, erre kiváló lehetőséget biztosít ez a kölcsönösen előnyös együttműködés. Mindezek mellett a Rádió 1 segítségével egy új tájékoztatási csatornát tudunk kiépíteni szurkolóink és a sportszerető közönség irányába, miáltal még több és még frissebb információ juthat el hozzájuk egyesületünk életéről, az utánpótlástól a felnőtt együttesig – nyilatkozta a megállapodásról Vajer Tamás, az OFKSE elnöke.

A bejegyzés kategóriája: Hírek
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.