NB I ifi: vereség a Veszprémtől

A dobogó második helyén álló alakulat érkezett péntek délután, a sérülésekkel, betegségekkel küzdő gárdánk nem tudta felvenni a lépést ellenfelével.

Orosházi FKSE-LINAMAR – MKB Veszprém KZRT 18-41 (11-20)

NB I-es ifjúsági férfi kézilabda-mérkőzés, Orosháza, Eötvös-csarnok, 50 néző. Vezette: Juhász, Szilágyi. Orosháza: Majdán – Kiss Axel 1, Novák 6, Zalai 2, Sütő 5, Kiss Alex, Szigetvári. Csere: Kristofóri 1, Wágner 1, Andrikó 2, Zvolenszky, Simon, Balogh. Edző: Buday Dániel.
Kiállítások: 6, ill. 2 perc. Hétméteresek: 1/1, ill. 4/3.

Péntek délután idei utolsó hazai mérkőzését játszotta a Buday Dániel vezette NB I-es ifjúsági együttesünk, érkezett a Veszprém. A sérülések és betegségek által megtizedelt orosházi fiatalok nem tudták felvenni a versenyt a vendégekkel: 11. perc 2-8, 18. p. 5-13, 24. p. 7-18.

Fotó: Rajki Judit - OrosCafé.hu

A félidő után még nagyobb sebességre kapcsolt a veszprémi alakulat, tovább fokozva a tempót növelték előnyüket: 34. p. 11-24, 43. p. 12-28, 50. p. 13-33. Az utolsó tíz percben többször betalált az orosházi csapat is, azonban a vége így is megérdemelt vendéggyőzelem lett.

Idén lesz még egy meccsük a srácoknak: december 18. péntek 16:00 B.Braun Gyöngyös – Orosházi FKSE-LINAMAR.