NB I ifi: nem sikerült itthon

A hétközi forduló kétgólos vereséget hozott a PLER-Budapest együttese ellen.

Orosházi FKSE-LINAMAR – PLER-Budapest 31-33 (15-15)

NB I-es férfi ifjúsági kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 100 néző. OFKSE: Udvari, Wagner (kapusok), Zalai 9, Roosz-Suba 5, Simon 4, Nagy A. 2, Bella 4, Holló Á., Novák 3, Almási, Bánfi, Holló A. 4, Kovács, Ravasz, Udvari, Laczi, Szilágyi. Edző: Buday Dániel.

A vendégeké volt a mérkőzés első néhány perce, és tartották is az előnyüket, a félidő közepére sikerült az egyenlítés fiainknak. Fej fej mellett haladtak a csapatok, előny itt, előny ott – ez volt a jellemző az első játékrészre, a szünetben is egál, 15-15 állt az eredményjelzőn.

A második félidő úgy indult, mint az első: vendégtalálatokkal kezdtek, az előny – ha csak 1-2 gól erejéig is – a PLER csapatánál maradt. A legnagyobb különbséget a 23. percben regisztrálhattuk: 28-23-ra húztak el a fővárosiak. A hajrára aztán összekapták magukat Buday Dániel tanítványai, és felzárkóztak. Az utolsó percben lőtt gól azonban már csak arra volt elég, hogy csökkentsék a különbséget: 33-31-re nyertek a vendégek.

Kiemelt szavak: , , .