Juniorokat vertek serdülőink

_ball03Ezúttal Törökszentmiklóson szerepelt felkészülési mérkőzésen az Orosházi FKSE serdülő legénysége. Pásztor István tanítványai az NB I/B-s Székács KE juniorjait múlták felül meggyőző második félidei játékkal.

Törökszentmiklósi Székács KE junior – Orosházi FKSE 30-41 (18-18)
Orosháza: Varga, Boldizsár, Mészáros (kapusok), Kiss Axel 9, Balogh I. 2, Eperjesi 3, Garai 1, Csányi R. 4, Curpás 5, Szemenyei 3, Tatai 1, Markó 4, Andrikó 9. Edző: Pásztor István.

Harcra készek az orosházi fiúk

Pásztor István edző: – Az első félidőben a védekezésünk eléggé átjárható volt, ennek következménye volt a 18 kapott gól. Támadásunk viszont hatékonynak bizonyult mind felállt fal, mind rendezetlen védelem ellen. Jó megmérettetés volt ez a találkozó a jövő heti bajnoki rajt előtt.

Következik a Kiemelt Serdülő Bajnokság 1. fordulójában:
2016. szeptember 8. csütörtök, 16:00 óra Orosházi FKSE-LINAMAR – B.Braun Gyöngyös