Jobbátlövő a PLER-től

olahtamas_midÚjabb igazolások váltak nyilvánossá a mai napon. Az Orosházi FKSE-LINAMAR együttese fiatal magyar játékost igazolt a jobbátlövő posztra, Oláh Tamás az élvonaltól búcsúzó PLER-Budapest csapatától érkezik városunkba.

A 23 éves Oláh Tamás a PLER együttesében nevelkedett, majd rövid gyöngyösi és balmazújvárosi kitérő után tavaly nyáron tért vissza nevelőegyesületéhez. A junior válogatottban és a B-válogatottban is megfordult balkezes játékos az elmúlt szezonban 38 találkozón 58 gólt szerzett. Oláh Tamás egyesületünkkel kötött szerződése egy évre szól.

Oláh

Oláh Tamás (14) a fővárosból érkezik

Vajer Tamás elnök a következőképpen jellemezte legújabb igazolásunkat: – Fiatal magyar tehetségről van szó, akire komolyan számít az egyesület. Nagy jövő áll előtte, ezt már a B-válogatottban is bizonyította az elmúlt időszakban.

A bejegyzés kategóriája: Hírek
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.