Kiütéses serdülő győzelem

Az OFKSE serdülői nagy különbségű győzelemmel zárták az OSB alapszakaszát a Lajosmizse csapata ellen, ezzel a harmadik helyen végeztek. Folytatás a felsőházban!

Orosházi FKSE – Primavera Mizse KC 44-18 (23-8)

OFKSE: Udvari – Zalai 4, Szilágyi 2, Almási 3, Simon 2, Novák 6, Ravasz 6. Csere: Majdán (kapus), Andrikó 1, Sütő 4, Németh 1, Szabó 3, Zvolenszki 7, Szkaliczki 2, Bella 1, Blaskó 2. Edző: Barna Károly.

Az alapszakasz utolsó mérkőzéséhez érkeztünk, tudtuk, hogy a papírforma kötelező hazai győzelmet indokol.
Alapvető taktikánk a jó védekezésre alapult, amit a játékosok be is tartottak. Nem becsültük le az ellenfelet, megtiszteltük azzal, hogy próbálunk tudásunknak megfelelően játszani. Ennek köszönhető, hogy már az első félidő elején eldőlt a mérkőzés (11. perc: 12-1, 20. perc: 20-6).
Ezzel a győzelemmel és az egész évi jó szerepléssel csapatunk a felsőházi rájátszásban vesz részt.

Barna Károly: – Fegyelmezetten és jól játszottak a srácok. Örülök, hogy mindenkinek megközelítőleg egyenlő idejű játéklehetőséget tudtam biztosítani és éltek is vele. A kapusok kivételével mindenki tudott gólt lőni. Gratulálok a játékosaimnak az eddig elért eredményhez, büszke vagyok rájuk, még ha ez néha a nyilatkozataimban nem is tükröződik.

Kiemelt szavak: , , .