Ismét nyert az OFKSE serdülőcsapata

Az utolsó meccset is hozták a felsőházi rájátszásban, megvan az országos döntő időpontja.

Mezőkövesdi KC – Orosházi FKSE 25-27 (11-14)
Országos Serdülő Bajnokság, felsőházi rájátszás, Mezőkövesd
Kiállítások: 0, ill. 0 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 1/1
Legjobb dobóink: Sebestyén 6, Békési 5.
Fontos mérkőzés várt szerdán az Orosházi FKSE csapatára az Országos Serdülő Bajnokságban. Mezőkövesdre utaztak, a vendéglátók szintén bekerültek az ország legjobbjai közé.
Az első félidő közepére sikerült a mieinknek 3-4 gólos előnyre szert tenniük, a szélről kimaradt ziccerek ellenére. Ezt a szünetre is tartani tudták a fiúk. A második játékrészben sokan kaptak játéklehetőséget az Orosházánál, és bár a végjátékban feljöttek a hazaiak egy gólra, sikerült megtartani az előnyt.

Kopornyik Zsolt: – Egy jó derbin derekasan küzdött a csapat. Betartották a fiúk a taktikai utasításokat, ennek köszönhetően nyertünk. Sok sikert kívánok az ONKC csapatának is az országos döntőben, és gratulálok Németh Dóra edzőnek és az orosházi lányoknak a siklósi eredményhez.

Az OFKSE is bejutott az országos döntőbe a serdülő bajnokságban. A megmérettetést május 13-14-15-én rendezik meg. Kopornyik Zsolt edző szerint tisztességesen felkészülnek a döntőre, és bíznak a minél jobb eredményben.