Hétvégi nagyüzem utánpótláscsapatainknál

Több helyszínen, több korosztályban szurkolhatunk fiataljainknak – Hajrá OFKSE!

Klubunk utánpótláscsapatai bajnoki mérkőzéseken és nemzetközi tornákon bizonyíthatják felkészültségüket a hétvégén. December 5-én, 6-án és 7-én a szerbiai Adán rendeznek egy nagyszabású kézilabdakupát, melyen az OFKSE csapata is részt vesz. Az U12-es gárdának, Soós Péter tanítványainak szurkolhatunk a háromnapos megmérettetésen.

Szintén nemzetközi kézilabdatornán öregbítheti klubunk és városunk hírnevét az U14-es és a serdülőcsapat, mindkét gárda Nagyszentmiklósra utazik 7-én, vasárnap, az U14-esek szombaton bajnokit is játszanak Újkígyóson.

Ugyancsak bajnoki mérkőzés vár Kósa Balázs fiataljaira, az U10-es korosztály Szeghalmon lép pályára a vasárnapi bajnoki fordulóban.

A bejegyzés kategóriája: Hírek
Kiemelt szavak: , , , , .
Közvetlen link.