U16: könnyedén nyert a PLER

Az I. osztályú bajnokság 21. fordulójában az Orosházi FKSE-Tokai U16-os együttese a tabella 2. helyét elfoglaló PLER-Budapest csapatát fogadta. A találkozón végül a papírforma érvényesült.

Orosházi FKSE-Tokai – PLER-Budapest 22-39 (14-21)
Orosháza:
 Jánosa, Göblyös (kapusok) – Petróczki 1, Nagy N. 1, Paku 2, Hajnal 4, Hajdú 4, Véé 1, Zolnai 1, Fehér 3, Körmöczi, Lovas 1, Kun 2, Horváth P., Demjan 2, Németh R. Mb. edző: Zalai Csanád.

Zalai Csanád: – Az első 10-12 percben pariban tudtunk lenni ellenfelünkkel, majd jött egy 6 perces rövidzárlat, ahol jobban el tudtak lépni tőlünk. A második félidőt ismét egy rövidzárlattal kezdtük, ahol egy 0-6-os szériát produkáltunk. A mérkőzés lényegi kérdései itt már eldőltek, a maradék időben viszont ismét voltak szép momentumok. Sajnos az egész mérkőzés során nagyon kevés megállító faultunk volt és rengetegszer könnyedén átrohant rajtunk az ellenfél. Az viszont pozitívum volt, hogy minden benevezett játékos pályára tudott lépni és voltak egész jó egyéni teljesítmények is.