Megyei rangadót nyertek az U16-osok

Az Orosházi FKSE-Tokai I. osztályú U16-os együttese a megyei rivális Békés csapatát fogadta szerda délután az Eötvös-csarnokban. Tóth Károly legénysége ismét bizonyította: jó úton járnak a fiúk.

Orosházi FKSE-Tokai – Optimum Solar-Békési FKC 29-26 (15-11)
Orosháza:
 Jánosa, Tomozi (kapusok), Nagy N. 2, Hajnal 1, Hajdú 1, Molnár Á. 8, Fehér 11, Zolnai, Körmöczi, Gál 2, Demjan, Kun 4. Edző: Tóth Károly.

Nagyot küzdöttek az orosházi fiúk (Fotó: Zsedényi Péter – OFKSE.hu)

Tóth Károly: – A csapatom továbbra is nagyon sok sebből vérzik és mérkőzés 21. percében elveszítettük az addig 8 gólt szerző Molnár Ákost is. A mérkőzés előtt azt kértem a fiúktól, hogy úgy jöjjünk le a végén, hogy ne maradjon bennünk tartalék és akkor minden rendben lesz. Noha minden nem volt rendben, mert nagyon sokat hibáztunk és nem játszottunk jól, joggal lehetek büszke – és ők is magukra – a 40-50 percet játszó játékosaimra, hiszen ma óriási küzdelemmel pótoltuk a hiányosságainkat és a hiányzóinkat. Nekik ajánljuk ezt a győzelmet, fejlődünk tovább!