Parádés rajt a serdülő III. osztályban

Zalai Csanád együttese jól kezdte a serdülő III. osztály tavaszi szezonját, előbb a dávodi Bácska SZSE, majd a Csongrádi Tigrisek csapatát győzték le magabiztosan az orosházi fiúk.

Orosházi FKSE-LINAMAR II. – Bácska SZSE 27-14 (11-10)

Serdülő bajnokság, III. osztály, H csoport, Orosháza, 40 néző. V.: Mag, Elhardt. Orosháza: Benkő B., Horváth B. 1, Jancsik Barnabás 4, Jancsik Bendegúz 1, Pukánszki, Barta 1, Ribárszki, Pleskonics, Machan 2, Bódai 7, Miklósi, Nánási 1, Virág 2, Sütő 1, Horcsák 7. Edző: Zalai Csanád.
Kiállítások: 2, ill. 0 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 1/1.

Zalai Csanád: – Az első félidő védekezésben elég gyengére sikerült, így nagyon szoros volt a mérkőzés. A második játékrészben viszont a védelem és a kapusteljesítmény kiemelkedő volt, amiből aztán sok gyors és könnyű gólt tudtunk szerezni, így a mérkőzés végére sikerült könnyed győzelmet aratnunk. Gratulálok a srácoknak!

* * *

Tigrisek Csongrádi KSE – Orosházi FKSE-LINAMAR II. 19-24 (8-9)

Serdülő bajnokság, III. osztály, H csoport, Csongrád, 30 néző. V.: Koczkás, Papp B. Orosháza: Benkő B., Horváth B. 5, Jancsik Barnabás 2, Pukánszki, Barta 2, Machan 2, Horcsák 1, Farkas D., Szabó M., Kádas 3, Janowszky 3, Sütő 1, Virág 1, Nánási 4, Miklósi, Pleskonics. Edző: Zalai Csanád.
Kiállítások: 4, ill. 2 perc. Hétméteresek: 0/0, ill. 4/1.

Zalai Csanád: – Sajnos úgy kezdtük a mérkőzést, amit direkt kiemeltem az öltözőben előtte, hogy még véletlenül se forduljon elő. A jó kapusteljesítménynek köszönhetően a 15. percben utolértük az ellenfelet a rengeteg kihagyott ziccer ellenére is, így sikerült a félidő végére 1 gólos előnnyel fordulnunk. A második félidőben az ellenfél 7 a 6 elleni támadásait szép számban sikerült kivédekeznünk, illetve továbbra is maradt a jó teljesítmény a kapuban, így a végére magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok mindenkinek, ügyesek voltak a srácok!

Kiemelt szavak: , , , .