Győzelem Algyőn

Ötgólos győzelemmel zárta a téli felkészülési időszak második edzőmérkőzését az Orosházi FKSE-LINAMAR NB I-es férfi kézilabdacsapata, amely az NB I/B élmezőnyében tanyázó Algyő otthonában bizonyult jobbnak.

ContiTech FKSE-Algyő – Orosházi FKSE-LINAMAR 26-31 (11-15)

Felkészülési férfi kézilabda-mérkőzés. Algyő, 30 néző. Vezette: Nagy F., Túróczy. Orosháza: Herjeczki – Pásztor 3, Ambrus 1, Lele 2, Tóth K. 6. Slavuljica 3, Döme 3. Csere: Majdán (kapus), Németh L. 3, Mrsulja 3, Bella 4, Kiss A. 2, Zubai, Molnár G. 1. Vezetőedző: Ratko Djurkovic. Az Algyő legjobb góldobója: Bajus 4.
Kiállítások: 2, ill. 2 perc. Hétméteresek: 1/1, ill. 2/0.

Jobban kezdte a mérkőzést az Orosháza, amely a találkozó elején magabiztos előnyre tett szert (21. p.: 6-12) és ezt stabilan őrizte is a félidő végéig. A házigazdák igyekeztek megnehezíteni a zöld-sárgák dolgát szünet után, sikerült is háromra csökkenteniük a különbséget (47. p.: 19-22), végül azonban a valamennyi cseréjét bevető orosháziak győzelmét nem tudták veszélyeztetni.

Ratko Djurkovic: – A találkozó jól szolgálta a felkészülésünket.