Újabb orosházi sérültek…

Magyar junior válogatott – Orosházi FKSE-LINAMAR 25-20 (14-10)

Felkészülési férfi kézilabda-mérkőzés, Balatonboglár, 150 néző. V.: Fekete T., Tóth D. Orosháza: Szabó L. – Pásztor M. 3, Ferenczi 2, Knezevic , Braz 1, Milosevic, Németh L. 3. Cs.: Herjeczki (kapus), Gyene, Morva 2, Zvolenszki 1, Németh G. 3, Antal 2,  Kiss Axel, Mihály 3. Edző: Bakó Botond. A junior válogatott legjobb góllövői: Rozner, Schäffer 6-6.
Kiállítások: 8, ill. 4 perc. Hétméteresek: 5/3, ill. 2/1
.

Az eredmény alakulása: 6. p.: 5-0, 19. p: 9-4, 25.p.: 14-6, 30. p.: 14-10, 36. p.: 17-12, 49. p.: 20-16, 58. p.: 23-18.

Foghíjasan indult a Balaton-partra az orosházi együttes, a sérült Srsen és az Európa-bajnokság miatt hiányzó Markoski mellett a mérkőzés reggelére Stranigg is lebetegedett, így Bakó Botond vezetőedző dolga még nehezebbé vált a csapat összeállításakor.

Milosevic (94) is hamar kidőlt, ám Braz (25) góllal mutatkozott be (Fotó: Tompos Gábor)

A találkozó rosszul is indult az OFKSE számára, mivel rögtön az első percekben megsérült Knezevic és Milosevic, ezzel tovább szűkült a csapat mozgástere, amit ki is használt az ellenfél, hiszen 25 perc elteltével már 8 góllal vezettek a juniorok. Az első játékrész végén kezdett eszmélni az Orosháza, összeállt a védekezés, innentől már voltak szép momentunok is a csapat játékában, és a második félidőben már egyenrangú ellenfél volt az ezer sebből vérző vendég együttes a lelkesen küzdő junior válogatott ellen.

Kiemelt szavak: , , , .