NB I ifi: lehetett volna szorosabb is

15284061_1241027769277387_8377141513639953041_nSzoros első félidőt követően a Balmazújváros együttese felőrölte az orosházi csapatot, ismét kiütközött a minőségi cserék hiánya a zöld-sárga együttesben.

Kőnig-Trade Balmazújvárosi KK – Orosházi FKSE-LINAMAR 27-20 (11-10)

NB I-es ifjúsági bajnoki férfi kézilabda-mérkőzés, Balmazújváros, 100 néző. Vezette: Katona, Konyári. Orosháza: Boldizsár, Majdán (kapusok), Kollár 1, Sütő 1, Szabó Cs. 3, Zvolenszki 7, Blaskó 2, Deák 3, Wágner L. 2, Németh I., Csányi Z., Kristofóri 1. Edző: Bárány Zsolt.
Kiállítások: 6, ill. 10 perc. Hétméteresek: 4/4, ill. 5/5.

Az első félidőben nagyon taktikusan játszott a csapat, akkor persze még pihentek voltak az orosházi fiúk. Meglepetésszerű 3-0-s rohammal indítottak a vendégek, utána azonban kissé visszaengedett a társulat. A taktika, a védekezés jól működött, a Balmazújváros sokáig nem tudott mit kezdeni az Orosházával, de azért rendesen gyötörték ellenfelüket.

A második félidőre sajnos kiütközött az, hogy az OFKSE szinte minden pozícióban létszámhiánnyal küzdött, a kulcsemberek fáradni és hibázni kezdtek, de nem volt minőségi cserelehetőség Bárány Zsolt kezében, így a játékrész 10. perce után már egyre jobban nőtt a különbség a két csapat között, végül fölényes hazai siker született.

Bárány Zsolt edző: – Jól küzdöttünk, lehetett volna sokkal szorosabb is, hogyha a technikai hibákat minimálisra tudjuk csökkenteni. Ez nem így történt, ettől függetlenül tisztességesen helytálltunk.

Az esztendő utolsó mérkőzése: december 17. (szombat) 16:00 Csurgói KK – Orosházi FKSE-LINAMAR.

Kiemelt szavak: , , .