Újabb serdülő siker

ball_50Sikerült visszavágnia Pásztor István legénységének a négy héttel ezelőtti vereségért: a fiúk otthonában múlták felül a Pick Szeged II. együttesét. Győzelmével az orosházi csapat az alsóházi tabella élére ugrott.

Pick Szeged II. – Orosházi FKSE 26-31 (16-12)

Országos Nyílt Serdülő Bajnokság, rájátszás az 5-8. helyért, Szeged, 30 néző. V.: Répás, Sebők. OFKSE: Varga, Boldizsár (kapusok), Eszes, Csányi R. 2, Tatai, Kurta 4, Csányi Z., Garai, Deák, Szemenyei 2, Andrikó 2, KISS AXEL 5, SZABÓ CS. 7, BLASKÓ 9, Balogh I. Edző: Pásztor István.
Kiállítások: 10, ill. 0 perc. Hétméteresek: 2/2, ill. 5/4.

Pásztor István: – Két ellentétes félidőt játszottunk. Az első játékrészben nyitott védekezéssel próbálkoztunk, ami nem igazán működött, könnyen át tudta játszani az ellenfél. A második félidőre védekezést váltottunk zárt hatosfalra. Feljavult a kapusvédéseink hatékonysága, több alkalommal tudtunk blokkolás, illetve védés után gyors indításokkal, rendezetlen védelem ellen támadást vezetni, így sikerült megfordítanunk a mérkőzést. Ismét volt három-négy olyan egyéni teljesítmény, ami nagyban hozzájárult a csapat győzelméhez. Köszönjük a biztatást a maroknyi szurkolónak, akik elkísértek bennünket.

Kiemelt szavak: , , .