OSB: kemény meccsen győzött a Pick

Az első játékrészben tetemes előny birtokába jutott a házigazda szegedi együttes, amit később már javuló második félidei teljesítménnyel sem tudott ledolgozni az Orosháza csapata.

Pick Szeged III. – Orosházi FKSE 28-26 (16-11)

Országos Nyílt Serdülő Bajnokság, Szeged. V.: Répás, Sebők. OFKSE: Rákóczi, Varga (kapusok), Szabó Cs. 10, Curpás, Kollár, Csányi R. 1, Csányi Z., Kurta Á. 1, Balogh 1, Szemenyei 2, Blaskó 4, Andrikó 6, Kiss Axel 1, Földi, Cvitkó, Deák P. Edző: Pásztor István.
Kiállítások 6, ill. 10 perc. Hétméteresek: 2/2, ill. 1/1.

Pásztor István: – Nagyon jó iramú és kemény mérkőzést játszottunk, kár, hogy az első félidőben nagyobb előnyt engedélyeztünk a Szegednek. Jobban kell figyelnünk a technikai hibákra, a védekezést még keményebben és hatékonyabban kell működtetnünk. Minden poszton eredményesnek kell lennünk, hogy Szegeden győzelmet tudjunk aratni.

Következő találkozónkon november 19-én, csütörtökön 18:00 órától ismét Szegeden, ezúttal a Pick Szeged I. ellenfeleként lépünk pályára.